homeemail

o nás
služby
reference
kontaktySlužby

Provádíme:

- kompletní lakýrnické práce osobních automobilů a lehkých užitkových vozů
- drobné karosářské opravy
- renovaci starých laků
- svařování plastů
- zajištění větsí karosářské opravy (rovnací stolice)

Stříkací box:

V současné době máme lakovací a sušící kabinuLAGOS o rozměrech 7 x 4 x 3 m

Lakovací kabina ma funkci stříkacího boxu i sušárny. Pracuje ve dvou režimech:

1. fáze nástřiku při teplotě cca 20 °C
2. fáze sušení při teplotě 60 °C

Ve stropu kabiny jsou umístěny filtry pro filtraci vstupního vzduchu. Odcházející vzduch prochází přes filtry v podlaze pod rošty, které slouží k zachycení tuhých znečišťujících látek. Ohřev vzduchu pro fázi sušení je nepřímý přes výměník tepla z nerez oceli. K ohřevu slouží LTO.

Aby bylo dosaženo perfektních výsledků lakování, je nutná optimálně fungující a naprosto čistá lakovací kabina. Čistotě a hygieně věnujeme velkou pozornost, veškeré prvky pravidelně kontrolujeme, udržujeme a měníme.

Ekologickou likvidaci filtračních materiálů a ostatního odpadu autolakovny zajišťuje firma SPL Jablonec nad Nisou.

Pečlivou pozornost věnujeme i stříkacím pistolím a vzduchotechnice. Při lakování vodou ředitelnými laky musí být stlačený vzduch vody naprosto zbavený a nesmí obsahovat ani mikrokapičky mazací emulze. Obojí by způsobilo vady lakovacího povrchu. Investovali jsme proto do kvalitního šroubového kompresoru, sušičky vzduchu, rozvodů, separatoru a lakovacích odkalovačů, které nám toto všechno zajistí.Karel Šafránek - Autolakovna, Novoveská 2187/22, 466 01 Jablonec nad Nisou, Mobil: +420 606 133 342, E-mail: info@autolakovnasafranek.cz